Klimatyzacja w obiektach komercyjnych

Hurtownie, sklepy, restauracje, banki to miejsca w których klient wymaga pełnego komfortu przebywania. Klient, któremu jest zbyt duszno i gorąco szybko będzie chciał od Nas uciec co oczywiście przełoży się na to, iż klient zostawi u nas mniej pieniędzy, a co gorsza w przyszłości może już nigdy nie wrócić. Wszystko to sprawia, że klimatyzacja odgrywa niezwykle ważną rolę w kontekście komfortu przebywania klienta w danym obiekcie, ale również wpływa na pracowników, a co za tym idzie na ich wydajność pracy. W obiektach bardzo często znajduje się wiele osób, które również oddają swoje ciepło na zewnątrz co dodatkowo podnosi temperaturę. Również sprzęt komputerowy, czy np. lodówki i zamrażalki znajdujące się w sklepach oddają bardzo dużą ilość ciepła co znacząco podnosi panującą się temperaturę. Te czynniki w połączeniu z wysoką temperaturą panującą na zewnątrz sprawiają, iż w obiekcie panuje niewyobrażalny zaduch oraz temperatura nie do zniesienia.  Czy warto oszczędzać na klimatyzacji , która od razu przełoży się na większy przychód? Odpowiedź nasuwa się sama!

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie montażu klimatyzacji w Państwa obiektach. Doradzimy Państwu w doborze odpowiedniej jednostki, która będzie spełniać oczekiwania klientów oraz pracowników. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem tylko i wyłącznie sprawdzonych przez Nas marek.

 

Dzięki wizycie naszego specjalisty będziemy mogli w zdecydowanie lepszy sposób dobrać właściwe urządzenie o odpowiednich parametrach uwzględniając takie aspekty jak m.in. nasłonecznienie lokalu, metraż, przepływ osób w danym pomieszczeniu, ilość sprzętu pracującego w lokalu, przeszklenie danego pomieszczenia, możliwość montażu jednostek zewnętrznych i wewnętrznych w konkretnych miejscach czy też możliwość przebicia się przez konkretne ściany.

Montaż klimatyzacji obiektach komercyjnych podobnie jak w biurze czy mieszkaniu powinien uwzględniać aspekty estetyczne, na które zwracamy uwagę podczas umiejscowienia jednostek. Podczas doboru miejsca dla jednostek zewnętrznych oraz wewnętrznych staramy się umiejscowić je w taki sposób aby nie wymagały one kłucia już wykończonych ścian celem ukrycia instalacji. Bardzo często udaje się zamontować klimatyzacje w taki sposób, iż zbędne są jakiekolwiek dodatkowe prace malarskie czy remontowe.

Co dalej?

Po wizycie przedstawiciela Thermoklima.pl przygotujemy dla Państwa ofertę która zawierać będzie propozycje konkretnych marek, modeli oraz wycenę urządzeń wraz z ich montażem.

Chcesz aby klimatyzator służył Ci przez długie lata?

Ważnym aspektem przy doborze klimatyzatora jest zwrócenie uwagi na jakość danego urządzenia. Klimatyzacja w obiektach komercyjnych pracuje po kilkanaście godzin dziennie na wysokich obrotach, dlatego sugerujemy zawsze naszym klientom, aby nie kierowali się tylko i wyłącznie ceną. Klimatyzacja narażona jest także na większy kurz wskutek stałego ruchu klientów i większej ilości osób przebywających w danym obiekcie. Wybór odpowiedniej jednostki oraz powierzenie Nam jej serwisu oraz przeglądów pozwoli sprawić aby dane urządzenie służyło znacznie dłużej. Dzięki naszemu systemowi, powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie przeglądu Twojego urządzenia, aby nie straciło ono gwarancji producenta.

 

Zobacz również: