Klimatyzacja do biura

Biuro to miejsce w którym spędzamy po kilka, a czasami nawet kilkanaście godzin, dlatego klimatyzacja odgrywa niezwykle ważną rolę w kontekście komfortu pracy, a co za tym idzie wydajności pracy zarówno Waszej jak i pozostałych pracowników. W biurach bardzo często znajduje się wiele osób, które również oddają swoje ciepło na zewnątrz co dodatkowo podnosi temperaturę. Również sprzęt komputerowy znajdujący się w biurach wpływa na podniesienie się temperatury. Te czynniki w połączeniu z wysoką temperaturą panującą na zewnątrz sprawiają, iż w biurze panuje niewyobrażalny zaduch oraz temperatura nie do zniesienia, który potrafi wykończyć nawet najbardziej wytrwałych pracowników. Czy warto oszczędzać na klimatyzacji, która od razu przełoży się na lepszą atmosferę w zespole oraz większą wydajność pracowników? Odpowiedź nasuwa się sama!

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie montażu klimatyzacji w biurze. Doradzimy Państwu w doborze odpowiedniej jednostki, która będzie spełniać Państwa oraz pracowników oczekiwaniach. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem tylko i wyłącznie sprawdzonych przez Nas marek.

 

Dzięki wizycie naszego specjalisty będziemy mogli w zdecydowanie lepszy sposób dobrać właściwe urządzenie o odpowiednich parapetrach uwzględniając takie aspekty jak m.in. nasłonecznienie biura, metraż, ilość pracowników przebywających w danym pomieszczeniu, ilość sprzętu komputerowego pracującego w biurze, przeszklenie danego pomieszczenia,możliwość montażu jednostek zewnętrznych i wewnętrznych w konkretnych miejscach czy też możliwość przebicia się przez konkretne ściany. 

Montaż klimatyzacji w biurze podobnie jak w mieszkaniu powinien uwzględniać aspekty estetyczne, na które zwracamy uwagę podczas umiejscowienia jednostek. Podczas doboru miejsca dla jednostek zewnętrznych oraz wewnętrznych staramy się umiejscowić je w taki sposób aby nie wymagały one kłucia już wykończonych ścian celem ukrycia instalacji. Bardzo często udaje się zamontować klimatyzacje w taki sposób, iż zbędne są jakiekolwiek dodatkowe prace malarskie czy remontowe.

Co dalej?

Po wizycie przedstawiciela Thermoklima.pl przygotujemy dla Państwa ofertę która zawierać będzie propozycje konkretnych marek, modeli oraz wycenę urządzeń wraz z ich montażem.

Chcesz aby klimatyzator służył Ci przez długie lata?

Ważnym aspektem przy doborze klimatyzatora jest zwrócenie uwagi na jakość danego urządzenia. Klimatyzacja w biurze pracuje po kilka, a czasami po kilkanaście godzin dziennie na wysokich obrotach, dlatego sugerujemy zawsze naszym klientom, aby nie kierowali się tylko i wyłącznie ceną. Klimatyzacja narażona jest także na większy kurz wskutek stałego ruchu pracowników i większej ilości osób przebywających w danym pomieszczeniu. Wybór odpowiedniej jednostki oraz powierzenia Nam jej serwisu oraz przeglądów pozwoli sprawić aby dane urządzenie służyło znacznie dłużej. Dzięki naszemu systemowi, powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie przeglądu Twojego urządzenia, aby nie straciło ono gwarancji producenta.

Zobacz również: