Klimatyzacja do mieszkania

Klimatyzacja odgrywa bardzo ważną rolę w kontekście naszego funkcjonowania w mieszkaniu. Pomyśl tylko ile razy nie mogłeś/nie mogłaś spać podczas gorących nocy, nie mówiąc już o funkcjonowaniu w trakcie dnia. Klimatyzacja latem zapewnia Ci komfort korzystania w pełni ze swojego mieszkania bez żadnego zważania na aurę panującą na zewnątrz. Klimatyzacja odgrywa także ważną rolę w kontekście wymiany powietrza oraz utrzymania wilgotności w mieszkaniu na stałym, jednakowym poziomie

Myśląc o montażu klimatyzacji w mieszkaniu i przeglądając katalogi oraz cenniki producentów można dostać sporego bólu głowy. Na rynku klimatyzacji aż roi się od producentów klimatyzacji oraz od przeróżnych modeli klimatyzacji, dlatego oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo. Doradzimy Państwu w doborze odpowiedniej jednostki, która będzie spełniać Państwa oczekiwania co do pracy oraz nie przekroczy Państwa możliwości finansowych. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem tylko i wyłącznie sprawdzonych przez Nas marek.

 

Dzięki wizycie naszego specjalisty będziemy mogli w zdecydowanie lepszy sposób dobrać właściwe urządzenie o odpowiednich parapetach uwzględniając takie aspekty jak m.in. nasłonecznienie mieszkania, metraż, przeszklenie danego pomieszczenia,możliwość montażu jednostek zewnętrznych i wewnętrznych w konkretnych miejscach czy też możliwość przebicia się przez konkretne ściany.

Ważną kwestią na którą zwracamy uwagę podczas umiejscowienia jednostek w mieszkaniach są aspekty estetyczne. Podczas doboru miejsca dla jednostek zewnętrznych oraz wewnętrznych staramy się umiejscowić je w taki sposób aby nie wymagały one kłucia już wykończonych ścian celem ukrycia instalacji. Bardzo często udaje się zamontować klimatyzacje w taki sposób, iż zbędne są jakiekolwiek dodatkowe prace malarskie czy remontowe. Wszystko zależy jednak od rozkładu konkretnego mieszkania, dlatego tak ważna jest nasza wizyta w Państwa mieszkaniu.

Co dalej?

Po wizycie przedstawiciela Thermoklima.pl przygotujemy dla Państwa ofertę która zawierać będzie propozycje konkretnych marek, modeli oraz wycenę urządzeń wraz z ich montażem.

Chcesz aby klimatyzator służył Ci przez długie lata?

Nic prostszego! Powierz nam serwis oraz przegląd swojego urządzenia, a my zadbamy o to aby służyło Ci jak najdłużej. Dzięki naszemu systemowi, powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie przeglądu Twojego urządzenia, aby nie straciło ono gwarancji producenta.

 

Zobacz również: